+

Winter Ice Farm 2018

Szkoła Jazdy Racing wraz Farmą Makedońskich zaprasza w weekend 3 i 4 marca na jazdy po zamarzniętej tafli jeziora.  Przygotowaliśmy techniczny Tor o długości prawie 3km do jazdy w grupach. Jedyna okazja tej zimy aby spróbować poślizgów w idealnych warunkach.

[display-event id=”109″]
[display-event id=”113″]

Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych. Jazdy w grupach zależnie od konfiguracji opon/mocy/kierowcy. Wszystkie samochody parkują na wydzielonym parkingu poza trasą i powierzchnią jeziora. Kontrolujemy ilość aut na trasie oraz kolejkę wjazdową. Zaczynamy od 9:00 – możesz przygotować sobie koła oraz samochód. Jazdy po Torze startują od 10:00, kończymy wraz ze zmierzchem ok. 17:00. Przy Parkingu dla uczestników – przygotowane będzie ognisko/grill aby posilić się w trakcie treningu.

Zapraszamy samochody osobowe na oponach zimowych oraz samochody wyposażone w opony sportowe z krótkim lub długim kolcem. Wprowadzamy limit masy 2t – duże samochody (terenowe, suv) nie będą dopuszczone z uwagi na krótką zimę. Zapisy na miejscu!

250 zł – udział 1-ego kierowcy, własnym samochodem na oponach zimowych.
350 zł – udział 1-ego kierowcy, samochodem na oponach z kolcem.
150 zł – dopłata za dodatkowego kierowcę.

Przeczytaj uważnie nasze Zasady bezpieczeństwa, które obowiązują uczestników.

Zapraszamy również na Szkolenie VIP gdzie do dyspozycji uczestnika jest samochód rajdowy wyposażony w wąskie opony na długim kolcu oraz doświadczony instruktor. Samochód: BMW 325 przygotowane do sportu (klatka, kubły, pasy) o mocy 192KM wyposażonym w krótki dyfer ze szperą 40%.

250 zł  – przejażdżka ok. 7km jazdy w poślizgu.
500 zł  – szkolenie podstawowe, limit 15km jazdy.
1000 zł – szkolenie zaawansowane ok. 30km jazdy.

Auta sportowe wyposażone w klatkę bezpieczeństwa – jazda w kaskach obowiązkowa!
Gdyby pogoda drastycznie zmieniła strukturę lodu zastrzegamy sobie prawo do odwołania treningu.

Impreza na terenie:
Farma Makedońskich
Zawiesiuchy 12,
05-304 Zawiesiuchy

Miejsce na mapach google:
http://goo.gl/maps/AZmwwUga3eA2

 

Tags:

Komentarze są zamknięte