+

Farma Jazdy po Lodzie – Trening i Szkolenie

Szkoła Jazdy Racing wraz Farmą Makedońskich zaprasza w weekend 11 i 12 lutego na trening i szkolenie jazdy samochodem w warunkach zimowych. Śnieg dosypał a dwucyfrowe mrozy zabezpieczyły nasz Tor Lodowy!

[display-event id=”92″]

Tym razem będziemy organizować jazdy w grupach oraz kilku konfiguracjach. Plan zakłada przygotowanie technicznego Toru o długości ok. 2,5km. Organizujemy się w 2 lub 3 grupy samochodów – zależnie od konfiguracji opon/mocy/kierowcy. Wszystkie samochody parkują na wydzielonym parkingu poza trasą i powierzchnią jeziora. Kontrolujemy ilość aut na trasie oraz kolejkę wjazdową. Zaczynamy od 9:00 – możesz przygotować sobie koła oraz samochód. Jazdy po Torze startują od 10:00, kończymy wraz ze zmierzchem ok. 16:00. Przy wjeździe do Parkingu dla uczestników – przygotowany będzie grill. Przywieź sobie coś na ruszt aby posilić się w trakcie treningu.

Zapisy na miejscu!

Zapraszamy samochody osobowe na oponach zimowych oraz samochody wyposażone w opony sportowe z krótkim lub długim kolcem.

Samochody na oponach zimowych: 200 zł.
Samochody na oponach z kolcem: 300 zł.

Szkolenie indywidualne: 200 zł/h.

Zapraszamy również na Szkolenie VIP gdzie do dyspozycji uczestnika będzie również samochód sportowy wyposażony w wąskie opony oraz długi kolec. Ceny od 250zł (4 okrążenia toru, ok 10km jazdy z instruktorem).

Auta sportowe – jazda w kaskach!
Gdyby pogoda drastycznie zmieniła strukturę lodu zastrzegamy sobie prawo do odwołania treningu.

Jezioro na terenie kompleksu sportowego:
Farma Makedońskich
Zawiesiuchy 12,
05-304 Zawiesiuchy

Miejsce na mapach google:
http://goo.gl/maps/AZmwwUga3eA2

Tags:

Komentarze są zamknięte