+

Zimowy Trening Tor Żerań FSO

W piątek 8.01.2016 „białe z nieba jeszcze leci”… więc trzeba to szybko i bezpiecznie wykorzystać. Dzięki temu również będzie można odbyć dodatkowy trening przed Rajdem Sylwestrowym organizowanym przez AK Rzemieślnik (9.01.2016 – sobota)

Trasa ma długość około 2,2 km i jest poprowadzona po betonowych placach i asfaltowej drodze FSO Warsaw Track z naturalnymi i intuicyjnymi zakrętami.
Wjazd na trasę będzie kontrolowany i będzie odbywał się w stosownych odstępach. Na jednym z odcinków trasy ze względów bezpieczeństwa będzie obowiązywać ograniczenie prędkości. Po dotarciu na metę drogą dojazdową spokojnie będzie należało dojechać na start do kolejnego przejazdu.
Trening trwa od godziny 9:00 do 20.30

Cennik:
od 9:00 do 18:00
3h – 200zl
1,5h – 120zl

Promocja – „Happy Hours” po 18:00
1h – 50zl

Zapraszamy do biura – rejestracja na miejscu, w dniu imprezy.

Obowiązek jazdy w kaskach, zapiętych pasach bezpieczeństwa, włączonych światłach oraz zamkniętych szybach (złożony dach). Samochódy muszą spełniać wymagania ruchu drogowego (w szczególności być sprawne technicznie, nie mogą pozostawiać żadnych wycieków, płynów lub posiadać innych elementów, które mają wpływ na bezpieczeństwo pasażerów np. luźne elementy w środku auta). Podczas przejazdów po Torze w samochodzie znajdują się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer.

Wydarzenie facebook

planZimowyZeran2016

Tags:

Komentarze są zamknięte