+

Zostaw Ten Ręczny na Ułężu 3

W ostatnią niedzielę września odbyła się wyjątkową impreza Zostaw Ten Ręczny na Ułężu 3, organizowaną w Moto Park Ułęż. Była tu już trzecia edycja imprezy, która poza treningiem jazdy samochodem oferuje również miłą, piknikową atmosferę połączoną z elementami zdrowej rywalizacji sportowej (oczywiście bez Tego Ręcznego :)

Cała ekipa SJR włożyła wiele pracy i serca w przygotowanie tras przy bardzo niesprzyjającej aurze pogodowej :) Jesteśmy zadowoleni z osiągniętych celów – wszyscy bezpiecznie potrenowali jazdę samochodem na trasach wymagających nieustannego kontrolowania tempa jak i toru jazdy. Była prędkość, naturalne zakręty. Każdy z uczestników znalazł swoje ulubione fragmenty a „ruch na trasie” był dodatkowym, ciekawym elementem – można było sprawdzić swoją skuteczność lub nagrać kolegę jak wypada „w porzeczki”.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za uzupełnienie najważniejszego elementu dobrej imprezy czyli właściwej atmosfery!!!
Kiełbaska+bułeczka została szybko zjedzona a druga trasa „Kwadratowy Serek” była specjalnie przygotowana dla kierowców z odwagą.

Galerie zdjęć:
Monika Borowska
Oktany – Zostaw Ten Ręczny na Ułężu

 

Zobacz filmy z imprezy:

 

Było rewelacyjnie!
Monika Borowska

 

Dziękuję za miło spędzoną niedzielę. Jak zwykle bardzo fajna trasa, można było różne skillsy potrenować. U mnie leży między innymi hamowanie z dużych prędkości, ale niestety nie pomaga też seryjny hamulec – sami wiecie co się dzieje po paru hamowaniach. Dziękuję też za parę miłych słów, które usłyszałem, mimo jazdy najmniej rajdowym samochodem z całego eventu. Do następnego!
Jerzy – Golf tdi

 

Impreza super, trasa była pilnowana cały czas, żeby nie zmieniała kształtu, zrobiłem na trasie 160 km i powoli zaczynam ogarniać auto ;-)
Fx – Honda 260KM

 

Dzięęęęęęęękiiiiiii :) za super trening… Wyjeździłem się jak wściekły – co w moim przypadku oznacza około 120 km torowych :P Opony „Regał” zgodnie z planem dokończyły żywota na torze. Było dużo oberków, ślizgów i jazdy bez sensu ;) czyli ogólnie super :D
Marcin BladeRunner

Komentarze są zamknięte