+

Trening Czyni Mistrza – Moto Park Ułęż

Trening to nauka nawyków ruchowych związanych z naszą ulubioną dyscypliną sportu. W pierwszą sobotę wakacji zorganizowaliśmy imprezę Trening Czyni Mistrza w ośrodku doskonalenia technik jazdy – Moto Park Ułęż. Dla uczestników przygotowane były dwie długie i techniczne trasy treningowe o długości ok. 4,2km każda. Dodatkowo uczestnicy szkolenia odbyli indywidualne sesje z doświadczonymi instruktorami po specjalnym torze szkoleniowym.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za przybycie i wspaniałą atmosferę, którą dało się wyczuć podczas całego dnia! Zgodnie z naszym hasłem – Trenuj często – rób to Bezpiecznie, udało się zrealizować najważniejsze cele – wszyscy potrenowali jazdę samochodem oraz każdy bezpiecznie wrócił do domu.

Podziękowania za ‚wspólny sukces’ dla całej ekipy SJR:
Janek N. – ciekawy i konkretny instruktarz technik jazdy,
Janek W., Michał ‚Żelek’ – wielogodzinny trening w układaniu i noszeniu opon,
Maciek J. – za gościnę oraz przygotowanie ‚kiełbaski na odwagę’,
Maciek Z., Olek, Mariusz – organizacje biura i nadzór nad trasą.

W końcu dziś chwila by skrobnąć podziękowania: Czwartek oraz cała ekipa Szkoła Jazdy Racing – organizacja na medal, nie brązowy jakiś ale na złoty. Trasy superanckie! Gięta z bułką to nowy król „hot dogów” ;-) Uczestnikom podziękowania za pełną kulturę jazdy i fajną atmosferę! Oby więcej takich imprez. Dziękuję!
Ayu

Dołączam do Ayu ;) kameralnie i fajna atmosfera plus super trasa…
Marcin BladeRunner

Komentarze są zamknięte