+

Track Day Tor Żerań FSO 2

Zapraszamy na ostatnią w tym roku pojeżdżawkę turystyczną, którą organizujemy wspólnie z FSO Warsaw Track. Dzień otwarty Tor Żerań FSO to możliwość przejechania się na torze gdzie można poczuć prędkość, sprawdzić umiejętności w naturalnych zakrętach oraz technicznych szykanach.

Sprawdzona konfiguracja Tor Żerań FSO Track Day! Trasa ok 1,5km z dodatkowym okrążeniem na placu, po którym jedziemy na dłuższą pętlę. Nawierzchnia asfaltowa na całej długości trasy. Kontrolerzy ruchu wypuszczają samochody w bezpiecznych odległościach (odstęp czasowy mniejszy niż 1 minuta). Do ponownego wjazdu ustawiamy się w jednej, wspólnej kolejce.

Zapraszamy od 9:30.
Jazdy na torze od godziny 10:00. Koniec o zmroku (ok. 15:30).
Catering na miejscu – ciepłe napoje oraz posiłki.

Obowiązek jazdy w kaskach*!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa, włączonych światłach oraz zamkniętych szybach (złożony dach). Samochódy muszą spełniać wymagania ruchu drogowego (w szczególności być sprawne technicznie, nie mogą pozostawiać żadnych wycieków, płynów lub posiadać innych elementów, które mają wpływ na bezpieczeństwo pasażerów np. luźne elementy w środku auta). Podczas przejazdów po Torze w samochodzie znajdują się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer.

* – na miejscu będzie możliwość wypożyczenia lub zakupienia kasku (ograniczona ilość).

Wszystkie jazdy odbywają się na własną odpowiedzialność, za ewentualne szkody uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność (dot. uszkodzeń Toru oraz innych samochodów).

Zdecydowanych prosimy o zaznaczenie swojej obecności na wydarzeniu facebook:
Tor Żerań FSO Track Day 13.12 (niedziela)

Dojazd i lokalizacja Tor Żerań
http://goo.gl/maps/d2uCu

 

planTDTZF2

 

Tags: ,

Komentarze są zamknięte