+

Moto Orkiestra 2014 – Kącik dla dzieci

12 stycznia 2014, w całej Polsce zagrała po raz XXII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem Na ratunek –  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Tego roku organizowana przez Automobilklub Polski  Moto Orkiestra rozgościła się na terenach Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie. Ekipa Szkoły Jazdy Racing przygotowała Kącik dla dzieci. Wspólne granie z Orkiestrą jest dla nas wspaniałą okazją aby czyniąc dobro bawić najmłodsze serduszka.

W tym roku pogoda nie rozpieszczała, było zimno, padał deszcz…. Jednak pozytywna energia XXII finału rozgrzewała nasze serca do czerwoności co pozwoliło zbudować pozytywny i ciepły klimat. Nasza praca w przygotowanie dodatkowych atrakcji zwróciła się kiedy okazało się, że rozwalenie samochodem kartonowej ściany może dać dziecku niespotykaną radość! Gratulujemy rodzicom, że dotarli tak licznie na nasz Kącik, dziękujemy za okazane zaufanie do „wujków” za kierownicą.

Wspólny sukces to radość i zadowolenie ponad 32 dzieciaków, które mogły przeżyć prawdziwe emocje rajdowe na gorącym fotelu pilota. Przy okazji udało się uzbierać 2670 zł, które zostały przekazane do sztabu WOŚP – jesteśmy przekonani, że zostaną równie pożytecznie wykorzystane!

Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów:

PPHU KART-GRAF z Grodziska Mazowieckiego za przekazanie kartonów do budowy ścian dla „wściekłych ptaków”.

Myjni samochodowej ABOX w Grodzisku Mazowieckim za udział w przygotowaniach atrakcji oraz ufundowanie maskotek „Angry Birds”.

Kamili Stasieńko za przygotowanie dekoracji „Angry Birds”, ręcznie malowanych plakatów, które budowały klimat tegorocznego Kącika dla dzieci.

Dziękujemy firmie RECARO Polska za wspaniałe i bezpieczne foteliki dla dzieci, w które wyposażyliśmy nasze samochody rajdowe.

Przygotowanie wystawy samochodów: Beata Sękowska, Michał Sękowski, Auto-GrześKuba Kosiński.

Nasze samochody rajdowe zostały przygotowany dzięki wsparciu: Fan Auto, Strefa Serwisowa, Auto Grześ – Opony Wilanów.
Wsparcie logistyczne: MONOLIT BTL3d-Lab, Interlogistics.

Nad bezpieczeństwem i dobrym nastrojem najmłodszych pracowali „wujkowie” w składzie: Przemek Marciniak “wujek Rakietowy”, Przemek Krysztowiak  “Mega wujek” oraz „wujek Czwartek”.

Kwestowanie na cele Orkiestry: motoZosia. Organizacja przejazdów wraz z opieką nad rodzicami sprawowali: Maciej Jaśkiewicz “Yacho”, Michał Górski “Goorex”, Katarzyna z Michałem „Młody Żelek”Ania Krysztowiak.

Dokumentacja, pomysły i realizacja imprezy: RallyAddict – Kuba Machnikowski.

Wydarzenie Facebook:
facebook.com/Racingpl

 

Na terenie AON Rembertów XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez Automobilklub Polski oraz AON Rembertów zebrał ok. 22 tysięcy zł (nie licząc wylicytowanych wcześniej przejazdów po najsłynniejszej rajdowej ulicy w Polsce – Karowej podczas 51. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów) oraz trwających do końca stycznia aukcji Moto Orkiestry, które łącznie zasilą konto WOŚP!

Więcej informacji:

www.motoorkiestra.pl

Moto Orkiestra Event na Facebook’u

 

 

 

 

 

Komentarze są zamknięte