+

50 Rajd Barbórka 2012

Pani Karowa pozostała w tym roku niedostępna dla SJR Rally Team, jednak na sto startujących załóg Bartłomiejowi Czwartoszowi i Michałowi Górskiemu udało się zająć wysoką 36. pozycję w klasyfikacji generalnej 50. Rajdu Barbórka. Wśród Citroenów Saxo VTS kilkunastoletni weteran pokonał warszawskie odcinki najszybciej, plasując się na 5. miejscu w klasie 1.

Bartłomiej Czwartosz: Jesteśmy zadowoleni z naszej sobotniej jazdy, choć oczywiście pozostał spory niedosyt Karowej. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym niezastąpionym partnerom – firmom: Strefa Serwisowa, Gieral Motorsport i serwisowi opon Auto Grześ za świetne przygotowanie auta oraz dziennikowi Super Express i firmie Motorsport PR za komunikowanie naszych poczynań. Dziękujemy również wszystkim kibicom naszym i rajdów w ogóle za liczne przybycie na odcinki i za doping.

Pierwszy sobotni odcinek przebiegł, poza delikatnym kontaktem z krawężnikiem i ubytkiem w feldze, bez większych przygód i szkód, co bojowo nastawiło nas do dalszej walki. Na szybkim Torze Służewiec zdążyliśmy już wejść w dobry rytm, jednak pod koniec straciliśmy cenne sekundy, doganiając jadącą przed nami załogę Janus/Domański. Bardzo dziękujemy zawodnikom za sportowe zachowanie i sprawne przepuszczenie nas! Ostatni OS, rozgrywający się na terenie naszego rodzimego Automobilklubu, pokonaliśmy perfekcyjnie, tracąc jedynie 10 sekund do najszybszego w klasie na Bemowie Łukasza Byśkiniewicza w nowoczesnym fordzie fiesta. Cieszymy się, że ukończyliśmy rajd na wysokiej 36. pozycji w generalce, no i że niczego nie urwaliśmy :)

Michał Górski:
Bardzo przyjemnie mi się podróżowało i bardzo dziękuję Bartkowi za sympatyczną sobotę. Dopisała zarówno pogoda, jak i nastroje, co pomogło nam w utrzymaniu niezłego tempa na kolejnych odcinkach rajdu. Dzięki zajęciu 5. miejsca w klasie Karową mogliśmy obejrzeć siedząc w wygodniejszym fotelu :) Mamy nadzieję, że za rok nie dostaniemy takiej szansy!

Dziękujemy wszystkim naszym kibicom za doping, a partnerom i patronowi medialnemu Super Express za owocną współpracę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

50 Rajd Barbórka 2012 – clip by RallyAddict!

onboard OS 1 Cytadela Warszawska – Youtube
onboard OS 2 Tor Służewiec – Youtube

50 Rajd Barbórka 2012 | Czwartosz / Górski | Citroen Saxo VTS [MotoRecords.pl]

50 Rajd Barbórka 2012 – Bartłomiej Czwartosz Michał Górski Citroen Saxo by OesRecords

Wyniki na oficjalnej stronie rajdu
Oficjalna Klasyfikacja Generalna
Wyniki w klasie I

Komentarze są zamknięte