+

Zimowa Szkoła Jazdy

W sobotę 16.01.2010r. zorganizowaliśmy otwartą imprezę z jazdami doszkalającymi w warunkach zimowych. Była to wyjątkowa okazja odbycia szkolenia z profesjonalnymi instruktorami na 2 przygotowanych trasach: szkoleniowa – jazdy z instruktorem, treningowa – zorganizowane wolne przejazdy.

Z uwagi na bardzo dużą ilość śniegu na lotnisku, obie trasy zostały wytyczone i przygotowane przez pługi śnieżne. Pogoda dopisała tak samo jak licznie przybyli uczestnicy. Przez 6h wszyscy mieli okazję odbyć indywidualne szkolenie z instruktorami oraz poćwiczyć na trasie treningowej. Impreza odbyła się w miłej atmosferze i tak jak zapewnialiśmy – każdy mógł się wyjeździć. Średnio uczestnicy zrobili ponad 100km po śniegu i lodzie. Dodatkowo wystosowaliśmy ofertę odbycia dodatkowych jazd treningowych w niedzielę dla tych uczestników, których głód jazdy w srogich warunkach zimowych nie został zaspokojony.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie oraz za pozytywne opinie (komentarze na forum). Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć na Picassa oraz na naszym profilu facebook. Napisali o nas też na łamach portalu Auto-Turystyka.

Tags: ,

Komentarze są zamknięte