+

Moto Orkiestra 2010

W niedzielę – 10.01.2010r. zakończył się piknik na terenie Autodromu Automobilklubu Polski organizowany w ramach XVIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego pikniku Moto Orkiestry udało się zebrać ponad 30 000 zł! Serdecznie dziękujemy za udzieloną pomoc na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi.

W tym roku, ekipa Szkoły Jazdy Racing zoorganizowała specjalne atrakcje dla najmłodszych. W początkowych planach przygotowaliśmy nasz samochód rajdowy do przejazdów z dziećmi oraz ich opiekunami. Jednak warunki pogodowe sprawiły, że jazda „mocną ośką” bez użycia opon kolcowanych nie zapewniała dużych wrażeń. Dlatego też szybko podstawiliśmy nasz samochód szkoleniowy – Subaru Impreza z napędem na 4-ry koła.

Wszystkim rodzicom i ich dzieciom, których mieliśmy okazję przewieźć, dziękujemy za dobrą zabawę podczas „Karuzeli na czterech kołach” oraz specjalnych przejazdów po trasie rajdowej. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz zaufanie, którym obdarzyli nas ich rodzice sprawiły nam dużą satysfakcję.

Mogliśmy również zaprezentować swoje możliwości: bezpieczną i dynamiczną jazdę samochodem w najtrudniejszych warunkach – głęboki śnieg, który przykrywał warstwy czystego lodu.

Tags: ,

Komentarze są zamknięte